ЗИМА 2018: КАМЕЛИА АПАРТ – ПАМПОРОВО

ЗИМА 2018: КАМЕЛИА АПАРТ – ПАМПОРОВО

Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 15% за резервација и уплата до 15.10.2017 | 10% за резервација и уплата до 15.11.2017 (попустите не важат за период на престој 27.12-02.01.2018) Цените се за 1 ноќевање за наем на соба 01.12.2017 17.12.2017 18.12.2017 26.12.2017 27.12.2017...