ЛЕТО 2018: ПЕФКОХОРИ-ХОТЕЛ ПИЛАЛИДИС

ЛЕТО 2018: ПЕФКОХОРИ-ХОТЕЛ ПИЛАЛИДИС

Хотел “Pilalidis” се наоѓа на 150m од плажа и околу 300m од центарот на Пефкохори под главниот пат во крајниот дел на пефкохори. Хотелски соджини: Се состои од главна зграда во која се наоѓа Рецепција со Lobby bar и Ресторан, голем хол со фолтељи каде...
ЛЕТО 2017: ПЕФКОХОРИ-ВИЛА ПАРАДИСО

ЛЕТО 2017: ПЕФКОХОРИ-ВИЛА ПАРАДИСО

Бесплатно сместување за 3-то лице во Студио Вила “Paradiso” се наоѓа во центарот на Пефкохори, на околу 10m од плажа. 1/3 студијата кои се во сопствен закуп на Медитеран се наоѓаат на први и втори кат и се опремени со: брачен и едно поединечно легло, кујна (со прибор...
ЛЕТО 2018: ПЕФКОХОРИ-ХОТЕЛ АМОН ГАРДЕН

ЛЕТО 2018: ПЕФКОХОРИ-ХОТЕЛ АМОН ГАРДЕН

На само 100m од плажа и 200m од центар е лоциран 3* хотел Ammon Garden Хотелски соджини Хотел Амон Гарден: 27 хотелски студиа на приземје, први и втори кат, базен со 2 нивоа на длабочина од 1,10м и 2,20м со лежалки и чадори, лоби бар покрај базенот со голем избор на...