ЛЕТО 2019 – ВИЛА RELAX ПОЛИХРОНО

ЛЕТО 2019 – ВИЛА RELAX ПОЛИХРОНО

Вилата Relax се наоѓа во центар на Полихроно веднаш спроти Doctor of hunger и на 100м од плажата.Располага со едноспален апартман со спална соба и кревет плус за возрасно лице по потреба (реновирана оваа година) и во дневната соба има лежај на спуштање за двајца и...
ЛЕТО 2019 – ВИЛА ЗАФИРИА ПОЛИХРОНО

ЛЕТО 2019 – ВИЛА ЗАФИРИА ПОЛИХРОНО

Вилата Зафириа се наоѓа во центар на Полихроно под малата црква во Полихроно во близина на пицерија и бројни продавници и на 100м од плажата.Располага со едноспален апартман за 3 лица,  спална соба со брачен кревет и во дневната соба има кревет за едно...
ЕДНОДНЕВНИ КАПЕЊА ВО ГРЦИЈА

ЕДНОДНЕВНИ КАПЕЊА ВО ГРЦИЈА

Само за Вас организираме еднодневни капења секоја сабота и недела на сончевите плажи од грчкото крајбрежје. Секоја сабота ПАРАЛИЈА и ОЛИМПИК БИЧ: 13.07.2019 и 14.07.2019900 денари20.07.2019 и 21.07.2019900 денари27.06.2019 и 28.06.2019900 денари Секоја недела КАЛИТЕА,...
ЛЕТО 2018: ПОЛИХРОНО-ВИЛА ОЛЕ

ЛЕТО 2018: ПОЛИХРОНО-ВИЛА ОЛЕ

Вила Оле се наоѓа на 20м од плажа во Полихроно. Располага со петокреветни апартмани опремени со кујна, купатило, тераса, тв и клима која е вклучена во цената. Спалната соба има еден брачен кревет и еден кревет на расклопување, во дневната соба има тросед на...
ЛЕТО 2017: ПОЛИХРОНО-ВИЛА САРИКАС

ЛЕТО 2017: ПОЛИХРОНО-ВИЛА САРИКАС

Хотел “Sarikas”, се наоѓа во централниот дел на Полихроно, односно на вториот влез (вторите семафори) во Полихроно на 100м над црквата и центарот и 300m од плажа. Одлично средениот двор со базен (до 3,5м длабочна и 5,5м должина и лежалки покрај него) и бар опкружен со...
ПОНУДИ 2 АВГУСТ

Контактирајте не!