НОВА 2018 ГОДИНА ВО РИМ

НОВА 2018 ГОДИНА ВО РИМ

НОВА 2018 ГОДИНА ВО РИМ 1 ден – 28.12.2017 СКОПЈЕ – Монтекатини Нова 2018 Година во Рим. Состанок со групата во 12:30 часот и поаѓање за Милано во 13:00 часот на паркингот кај хотел „Александар Палас“. Дневно и ноќно возење преку Србија, Хрватска и Словенија со...
ПОНУДИ 8-МАРТ: РИМ

ПОНУДИ 8-МАРТ: РИМ

Авион / 4 дена / 3 ноќевања 3-ти Март (Петок) СКОПЈЕ – РИМ Состанок на групата на паркингот спроти Холидеј Инн во 01.30 часот. Организиран трансфер до аеродромот во Солун . Лет за Рим  во 09.20 часот. Слетување во Рим во 10.10. По пристигнувањето во Рим,...