САНДАНСКИ 8-МИ СЕПТЕМВРИ

САНДАНСКИ 8-МИ СЕПТЕМВРИ

Цени валидни за период на престој 06.09-09.09.2019 (мин. 2 ноќевања) ИНТЕР ХОТЕЛ САНДАНСКИ 4* Тип на сместување Ноќевање со појадок   Петок-Сабота Недела-Четврток Двокреветна соба делукс (2+1) 86€ 69€ Еднокреветна соба делукс (1+0) 66€ 54€ Студио (2+2) 124€ 100€...
ВЕЛИГДЕН – САНДАНСКИ

ВЕЛИГДЕН – САНДАНСКИ

ИНТЕР ХОТЕЛ САНДАНСКИ 4* Цени валидни за период на престој : 13.04-17.04.2017 Цените се во евра по лице за 3 или 4 ноќевања и вклучуваат : Ноќевање со појадок / појадок и вечера Велигденски ручек на 16.04.2017 од 11:30-14:30 Користење на сауна, парна бања и фитнес...