СОКО БАЊА – 11-ТИ ОКТОМВРИ

СОКО БАЊА – 11-ТИ ОКТОМВРИ

1 ДЕН:11/10/2019 ( Петок ) Состанок со групата на паркингот спроти хотелот “ Holidey Inn “ во 06.00 часот. Поаѓање за Србија преку граничен премин Табановце, со паузи за одмор и царински формалности. Пристигнување во Сокобања во пладневните часови. Сместување во...
СОКО БАЊА 8-МИ СЕПТЕМВРИ

СОКО БАЊА 8-МИ СЕПТЕМВРИ

Цени валидни за период на престој 06.09-09.09.2019 (мин. 2 ноќевања) Хотел ХОТ СПРИНГС 4* Тип на сместување Полупансион 06.09-09.09.2019 (3 ПП) 07.09-09.09.2019 (2 ПП) Двокреветна соба комфорт (2+0) 189€ 119€ Двокреветна соба егзекутив (2+1) 200€ 126€ Алпин студио...