ЛЕТО 2017 – СТАВРОС (АПАРТХОТЕЛ ALEXANDER INN)

ЛЕТО 2017 – СТАВРОС (АПАРТХОТЕЛ ALEXANDER INN)

-20 % ПОПУСТ ЗА ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 16.12.2016 Нова понуда за сезоната Лето 2017-Апартхотел „Alexander Inn“, лоциран на само 50 метри од плажата во Ставрос. Во состав на хотелот има пица-ресторан  и кафе бар, а во дворот на хотелот има преубав базен опкружен со лежалки...