ЛЕТО 2017: ТАСОС – СКАЛА ПОТАМИА (ХОТЕЛ-АПАРТМАН АЛОЕ)

ЛЕТО 2017: ТАСОС – СКАЛА ПОТАМИА (ХОТЕЛ-АПАРТМАН АЛОЕ)

Хотелот се наоѓа на само 100 метри од GOLDEN BEACH во Скала Потамиа опкружен со борова шума. Студиата се 1/3 и 1/4 располагаат со комплетно опремена кујна, бања, ТВ и клима уред чие користење е вклучено во цената. Трокреветните студиа имаат 3 стандардни лега а...
ЛЕТО 2017: ТАСОС – СКАЛА ПОТАМИА (ВИЛА КАТРИН)

ЛЕТО 2017: ТАСОС – СКАЛА ПОТАМИА (ВИЛА КАТРИН)

На само 100м до најубавата плажа на островот Тасос, ве дочекува луксузната вила Катрин, сместена во прекрасно уреден двор со цвеќе и украсни дрвца, зеленило и мирис на цитрус. Студиата се модерно уредени со еден брачен лежај и софа на расклопување, комплетно опремена...
ЛЕТО 2017: ТАСОС – СКАЛА СОТИРА (ВИЛА МАРИ)

ЛЕТО 2017: ТАСОС – СКАЛА СОТИРА (ВИЛА МАРИ)

Вилата се наоѓа во Скала Сотира на 170 метри од плажа. Во состав на вилата има и базен чие користење е бесплатно за гостите од вилата. Сите соби располагаат со комплетно опремена кујна, купатило, ТВ и клима уред. Доплата за користење на клима уред во студиата е 4€, во...
ЛЕТО 2017: ТАСОС – ЛИМЕНАС (ВИЛА АЛБАТРОС)

ЛЕТО 2017: ТАСОС – ЛИМЕНАС (ВИЛА АЛБАТРОС)

ТАСОС – ЗЕЛЕНИОТ ДИЈАМАНТ Тасос е најсеверниот остров во Егејскиот архипелаг, кој поради својата раскошна убавина и бујна вегетација популарно е наречен „зелениот дијамант“. Убавината на Тасос е во кристално чистото море, многубројните скриени заливи, плажи и...