ЛЕТО 2019 – АПАРТМАНИ КАСАНДРА ХАНИОТИ

ЛЕТО 2019 – АПАРТМАНИ КАСАНДРА ХАНИОТИ

Апартманите Касандра 1 и 2 се наоѓааат во  центар на Ханиоти на 80м од централната плажата.Апартманот Касандра 1 се наоѓа на прв кат, а Касандра 2 на втор кат. Составени се од   една спална соба  со брачен кревет а во другата соба има два кревети...
ЛЕТО 2019 – ВИЛА БЕЛА ХАНИОТИ

ЛЕТО 2019 – ВИЛА БЕЛА ХАНИОТИ

Вилата Бела се наоѓа на 100м оддалеченост од центар на Ханиоти спроти ресторан Зорбас и на 100м од плажата.Располага со двоспален апартман идеален за 5 возрасни лица. Едната спална соба е со брачен кревет,втората спална соба има брачен кревет и кревет плус за возрасно...
ЕДНОДНЕВНИ КАПЕЊА ВО ГРЦИЈА

ЕДНОДНЕВНИ КАПЕЊА ВО ГРЦИЈА

Само за Вас организираме еднодневни капења секоја сабота и недела на сончевите плажи од грчкото крајбрежје. Секоја сабота ПАРАЛИЈА и ОЛИМПИК БИЧ: 13.07.2019 и 14.07.2019900 денари20.07.2019 и 21.07.2019900 денари27.06.2019 и 28.06.2019900 денари Секоја недела КАЛИТЕА,...
ЛЕТО 2018: ХАНИОТИ-ВИЛА МАРИА

ЛЕТО 2018: ХАНИОТИ-ВИЛА МАРИА

Вила “MARIA” – Ханиоти Бесплатно сместување за 3-то и 4-то лице во студио Вила “Maria” се наоѓа во центарот на Ханиоти, односно на самиот плоштад и нa oколу 150m oд плажа. Располага со 1/2 и 1/3 студија со редовни легла, како и 1/3+1 студија со 3 редовни и...
ЛЕТО 2018: ХАНИОТИ-ХОТЕЛ КАЛИПСО

ЛЕТО 2018: ХАНИОТИ-ХОТЕЛ КАЛИПСО

3* хотел “Calypso” е лоциран на главниот влез во Ханиоти, односно на 50m од плоштадот, опкружен до многуте барови, ресторани, продавници и на околу 150m од плажа. Хотел “Calypso” е декориран со традиционална грчка архитектура што го прави...
ПОНУДИ 2 АВГУСТ

Контактирајте не!