ХОТЕЛ LUCKY БАНСКО 5 ***** 13.04.2017 до 17.04.2017
 

Type of accommodation – 
accommodation, breakfast and dinners

Package of 2 nights Package of 3 nights
 

Studio Lux / 2 regular beds + 1 extra bed /

84 € 82 €
 

Apartment Lux / 2 regular beds + 1 extra bed /

94 € 92 €
 

Apartment Delux / 2 regular beds + 2 extra beds /

111 € 108 €
 

Apartment Executive / 2 regular beds + 2 extra beds /

136 € 132 €
 

2-bedroom Apartment Lux / 4 regular beds + 1 extra bed /

168 € 164 €
 

2 bedroom Apartment Executive / 4 regular beds +1 extra bed

189 € 185 €
 

Presidentioal apartment / 2 regular beds + 2 extra beds

179 € 175 €
 

Grand Presidential Apartmen / 4 regular beds + 4 extra beds /

323 € 314 €

 

veligden-lucky-bansko

Цената е изразена во евра, по соба, од ноќ, за соодветниот тип на соба и вклучува:

  • Сместување и богат појадок. Вклучени вечери за гостите сместени на редовно легло
  • Сместување на дете до 18 год.на доп.легло е бесплатно на база НП ( ноќевање со појадок ) , се доплаќа само за вечера, по подоле означените цени

Бесплатни услуги вклучени во цената :

  • Транспорт до Црквата „Св.Троица„ во Банско за време на празничната литургија на 16.04.2017
  • Празнична почивка со велигденски јајца , домашно приготвен козењак и чаша вино после празничната литургија
  • Користење на ледена соба, парна бања, Финска и IR сауна,контрасни тушеви , внатрешни био базени за деца и возрасни со температура на водата од 33 степени , солен базен со сол од Мртвото море и Релакс зона  џакузи, хидроџет и фитнес центар од 08:00 до 21:00 часот
  • Бесплатно користење на безжичен WIFI во целиот хотел и 2 потполно опремени компјутерски зони
  • Бесплатно користење на детско катче со различни игри и забави за деца од 3 до 6 години

Доплати :

  • Цената не вклучува т.такса – 1 € по лице од ден
  • Доплата за ручек или вечера по „ Лето „ мени во ресторан „ Ле Бистро „ – 14 € за возрасен и 67 € за деца од 2-11.99 години .
  • Велигденски ручек на 16.04.2017 во ресторан „Ле Бистро„ – 22 € за возрасни , 11 € за деца од 2-11.99 години
Понудата е валидна за периодот од 13.04.2017 – 17.04.2017
Share This