ИНТЕР ХОТЕЛ САНДАНСКИ 4*

Цени валидни за период на престој : 13.04-17.04.2017

veligden-sandanski

Цените се во евра по лице за 3 или 4 ноќевања и вклучуваат :

 • Ноќевање со појадок / појадок и вечера
 • Велигденски ручек на 16.04.2017 од 11:30-14:30
 • Користење на сауна, парна бања и фитнес центар
 • Користење на затворен базен со минерална вода (33⁰ С) со полуолимпуски размери
 • Користење на отворен базен со минерална вода
 • Користење на отворен термален базен со минерална вода (38⁰ С)
 • Паркинг, интернет, сеф на рецепција
 • Детски кат и професионален аниматор

veligden-inter-hotel-sandanski

Во цената не е вклучено :

 • Патничко осигурување
 УСЛОВИ ЗА АГЕНТОТ И ГОСТИНОТ
 1. Резервацијата се смета за загарантирана со 100% авансно плаќање.
 2. Цените се дадени само како пакет аранжмани, не постои можност за резервација на помалку ноќевања во дадениот период.
 3. При откажување на резервацијата платената сума не подлежи на враќање на агентот или гостинот.
ОРГАНИЗИРАН ПРЕВОЗ
Скопје – Сандански – Скопје
Поаѓање : 14.04.2017
Враќање : 17.04.2017
Цена за повратен билет – 40 евра
Share This