РЕСТОРАН GOOD PLACE PALACE

06.03.2020 / 08.03.2020

Состанок на групата во 18:00 часот пред Т.А Јоцо Турс. Свечена вечера со неограничен пијалок и жива музика. Поаѓање за Kуманово во 02:00 часот. Пристигнување во утрински часови.

ЦЕНА: 1 100денари

Во цената е вклучено:
• Превоз со високотуристички автобус;
• Салата ( домати, краставица, зелка, пиперка );
• Ладно предјадење ( шунка, печеница, кулен, чајна, сув врат, кашкавал, проја, поховано јајце );
• Домашна лепиња;
• Свечена вечера ( Пилешко филе во сос 200гр., свинско филе на жар 200гр., прилог – пекарски компир );
• Десерт – Домашна баклава;
• Кафе;
• Аперитив: Домашна ракија, Вињак, Вотка, Вермут, Узо, Пелинковац;
• Вина: црно, бело, розе Тиквеш;
• Пива: Зајечарско 0.5л, Лашко 0.5л;
• Безалхохолни пијалоци: кока кола, фанта, швепс, ѓус, кисела вода – Хеба 1.5л.

(ПИЈАЛОЦИТЕ СЕ НЕОГРАНИЧЕНИ)

За доброто расположение се грижи групата – Tutti Frutti Band.

ОСТАВЕТЕ КОМЕНТАР

Ве молам внесете го Вашиот коментар!
Ве молиме внесете го Вашето име

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.