www.festahotels.com

Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 15% за резервација и уплата до 30.09.2017

Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 10% за резервација и уплата до 30.11.2017

БОНУСИ : 7=6 за период на престој 01.12-21.12.2017, 08.01-15.02.2018, 05.03-09.04.2018 (важат за резервации направени од 01.12.2017)

Цените се по лице за 1 ноќ. на база ПОЛУПАНСИОН 01.12.2017

21.12.2017

22.12.2017

28.12.2017

29.12.2017

01.01.2018

02.01.2018

13.01.2018

14.01.2018

25.01.2018

16.02.2018

04.03.2018

05.03.2018

09.04.2018

Вид на сместување | Период на престој     мин.5 нokи 26.01.2018

15.02.2018

     
Двокреветна соба 2+0 25.00 € 38.00 € 66.00 € 40.00 € 34.00 € 32.00 € 29.00 €
Јуниор сјуит – студио 2+2 28.00 € 43.00 € 76.00 € 45.00 € 40.00 € 36.00 € 33.00 €
Aпартман 2+2 32.00 € 50.00 € 87.00 € 53.00 € 45.00 € 42.00 € 37.00 €
Еднокреветна соба 1+1 36.00 € 56.00 € 99.00 € 60.00 € 52.00 € 48.00 € 43.00 €
Во цената е вклучено : појадок и вечера, транспорт со ски лифтовите, користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес, паркинг, интернет во лоби.
Дополнителни услови :
▪ Деца до 2.99 год. – бесплатно
▪ Прво дете од 3-12.99 год. на дополнително легло – бесплатно
▪ Второ дете од 3-12.99 год. на дополнително легло – 50% попуст
▪ Возрасен на дополнително легло во соба – 30% попуст
▪ Дете до 12.99 год. на редовно легло со 1 возрасен – 50% попуст
▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 55€, дете – 30€
▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден
Share This