Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 10% за резервација и уплата до 15.10.2017

БОНУСИ : 7=6 за период на престој од 01.12-25.12.2017 | 04.01-15.01.2018 | 05.03-11.03.2018 (важи за рез. од 16.10.2017)

Цените се по соба за 1 ноќ. на база ПОЛУПАНСИОН 26.12.2017

03.01.2018

16.01.2018

04.03.2018

18.12.2017

25.12.2017

01.12-17.12.2017
Вид на сместување | Период на престој 04.01.2018

15.01.2018

12.03-01.04.2018
05.03.2018

11.03.2018

Еднокреветна соба 1 114.00 € 70.00 € 53.00 € 46.00 €
Двокреветна соба 2+1 116.00 € 89.00 € 65.00 € 56.00 €
Студио 2+1 127.00 € 99.00 € 78.00 € 66.00 €
Едноспален апартман 2+2 149.00 € 115.00 € 93.00 € 79.00 €
Минимален престој – 5 ноќевања.
Во цената е вклучено : појадок и вечера, користење на внатрешен базен, интернет
Дополнителни услови :
▪ Деца до 1.99 год. – бесплатно
▪ Прво дете од 2-11.99 год. на дополнително легло – бесплатно
▪ Второ дете од 2-11.99 год. на дополнително легло – 60% попуст од цената за лице
▪ Возрасен на дополнително легло – 30% попуст од цената за лице
▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 65€, дете од 2-11.99 год. – 35€
▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден
Share This