www.grandroyale.bg

Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА – период на престој од 12.01-10.04.2018 : 20% за резервација и уплата до 15.10.2017
15% за резервација и уплата до 15.11.2017 | 10% за резервација и уплата до 30.11.2017

БОНУСИ : 7=6 за период на престој 12.01-28.02.2018 | 5=4 за период на престој 01.03-10.04.2018

(се комбинира со попуст за рана резервација)
Цените се по лице за 1 ноќ. на база НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК 27.12.2017

04.01.2018

05.01.2018

11.01.2018

01.12.2017

26.12.2017

01.11-30.11.2017
Вид на сместување | Период на престој ПП – мин.4 ноќ. 12.01.2018

10.03.2018

11.03-10.04.2018
Студио 2+1 57.00 € 33.00 € 26.00 € 24.00 €
Едноспален апартман 2+2 60.00 € 36.00 € 30.00 € 26.00 €
Двоспален апартман 4+2 56.00 € 33.00 € 25.00 € 23.00 €
Еднокреветно студио 1 96.00 € 58.00 € 46.00 € 42.00 €
Доплата за полупансион : возрасен – 10€, дете (3-12.99 год.) – 5€
Во цената е вклучено : појадок, транспорт до жичарница (по распоред), користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес,
 релакс зона, паркинг, детски кат, ски гардеробер, интернет.
Дополнителни услови :
▪ Дете до 2.99 год. – бесплатно
▪ Прво дете од 3-12.99 год. на дополнително легло – бесплатно
▪ Второ дете од 3-12.99 год. на дополнително легло – 50% попуст
▪ Дете од 3-12.99 год. на редовно легло во студио – 30% попуст
▪ Возрасен на дополнително легло – 30% попуст
▪ За сместување во двоспален апартман се плаќаат 4 полни суми
▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 75€, дете – 40€
▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден
ПОНУДИ 2 АВГУСТ

Контактирајте не!
Share This