www.greenwood-hotel.com

Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 15% за резервација и уплата до 31.10.2017 | 10% за резервација и уплата до 30.11.2017

(важи за престој од 01.12-20.12.2017 | 15.01-31.03.2018, не се пресметува за доплатите за полупансион и се вклучено)

БОНУСИ : 7=6 за период на престој 01.12-20.12.2017 | 15.01-31.03.2018

(се комбинира со попуст за рана резервација)
Цените се по лице за 1 ноќ. на база НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК 01.12.2017

20.12.2017

15.01.2018

28.02.2018

21.12.2017

27.12.2017

28.12-01.01.2018
Вид на сместување | Период на престој 01.03.2018

31.03.2018

02.01.2018

14.01.2018

ПП
Двокреветна соба 2+0 22.00 € 24.00 € 26.00 € 60.00 €
Студио 2+2 26.00 € 29.00 € 31.00 € 61.00 €
Едноспален апартман 2+2 31.00 € 33.00 € 36.00 € 65.00 €
Двоспален апартман 4+2 28.00 € 30.00 € 32.00 € 65.00 €
Во цената е вклучено : појадок, транспорт до жичарница (по распоред), користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес,
 паркинг, интернет.
Доплата за ПОЛУПАНСИОН : возрасен – 11€, дете – 7€
Доплата за СЕ ВКЛУЧЕНО : возрасен – 17€, дете од 4-13.99 год. – 11€  (појадок, ужина, ручек, ужина, вечера, неограничени пијалоци од 11-23 часот)
Дополнителни услови :
▪ Дете до 3.99 год. на дополнително легло – бесплатно
▪ Прво дете од 4-13.99 год. на дополнително легло – бесплатно
▪ Второ дете од 4-13.99 год. на дополнително легло – 50% попуст
▪ Возрасен на дополнително легло – 20% попуст
▪ Едно дете со 1 возрасен на редовно легло – 20% попуст од цената за двајца
▪ Две деца со 1 возрасен – двете деца плаќаат 50% од цената за возрасен
▪ Еднокреветна соба – 20% попуст од цената за двајца
▪ За сместување во двоспален апартман се плаќаат 4 полни суми
▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 80€, дете – 40€
▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден
Share This