Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 15% за резервација и уплата до 30.09.2017
Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 10% за резервација и уплата до 20.11.2017

БОНУСИ : 7=6 за период на престој од 04.01-09.02.2018 | 17.02-31.03.2018 (попустите се комбинираат)

Цените се за соба за 1 ноќ. на база ПОЛУПАНСИОН 30.12.2017

05.01.2018

23.12.2017

29.12.2017

06.01-09.02.2018
Вид на сместување | Период на престој 10.02.2018

16.02.2018

17.02-31.03.2018
Еднокреветна соба 1 110.00 € 99.00 € 69.00 €
Двокреветна соба 2+1 157.00 € 139.00 € 99.00 €
Јуниор сјуит 2+1 183.00 € 163.00 € 130.00 €
Јуниор сјуит – лукс 2+1 196.00 € 175.00 € 142.00 €
Двоспален апартман 4+2 242.00 € 220.00 € 195.00 €
Двоспален апартман – лукс 4+2 253.00 € 231.00 € 206.00 €
Минимален престој – 5 ноќевања.
Во цената е вклучено :  појадок, користење на внатрешен базен, паркинг, интернет
Дополнителни услови :
▪ Деца до 5.99 год. – бесплатно
▪ Дете од 6-11.99 год. на дополнително легло – 50% попуст од цената за лице
▪ Возрасен на дополнително легло – 20% попуст од цената за лице
▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 70€, дете од 2-11.99 год. – 35€
▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден
Share This