www.hotel-yanakiev.com

Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 10% за резервација и уплата до 31.10.2017

Цените се по лице за 1 ноќ. на база ПОЛУПАНСИОН 01.12.2017

22.12.2017

23.12.2017

29.12.2017

30.12.2017

05.01.2018

06.01.2018

12.01.2018

24.02.2018

01.04.2018

Вид на сместување | Период на престој ПП – мин.4 ноќ. 13.0.2018

09.02.2018

10.02.2018

23.02.2018

Двокреветна соба 2+1 38.00 € 60.00 € 88.00 € 74.00 € 41.00 €
Едноспален апартман 2+2 50.00 € 72.00 € 115.00 € 92.00 € 56.00 €
Еднокреветна соба 1+1 60.00 € 95.00 € 150.00 € 120.00 € 66.00 €
Доплата за поглед на планина : 5€ на ден (на барање, ограничен број на соби и апартмани)
Во цената е вклучено : појадок и вечера, користење на внатрешен базен, користење на сауна, парна бања и лакониум за возрасни лица (од 15-19 ч.), паркинг, интернет.
Дополнителни услови :
▪ Деца до 5.99 год. – бесплатно
▪ Деца од 6-12.99 год. на дополнително легло во двокреветна соба – 50% попуст
▪ Деца од 6-12.99 год. на дополнително легло во апартман – 8€ на ден
▪ Возрасен на дополнително легло во двокреветна соба – 30% попуст
▪ Возрасен на дополнително легло во апартман – 15€ на ден
▪ Дете до 12.99 год. на редовно легло – се наплаќа за еднокреветна соба
▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 90€, дете – 50€
▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден
Share This