Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 20% за резервација и уплата до 30.09.2017 за период на престој 22.01-01.02.2018 | 04.03-01.04.2018
10% за резервација и уплата до 30.09.2017 за период на престој 22.12.2017-21.01.2018
15% за резервација и уплата до 31.10.2017 за период на престој 22.01-01.02.2018 | 04.03-01.04.2018
10% за резервација и уплата до 31.10.2017 за период на престој 02.01-06.01.2018
10% за резервација и уплата до 30.11.2017 за период на престој 02.01-06.01.2018 | 22.01-01.02.2018 | 04.03-01.04.2018

БОНУСИ : 7=6 за период на престој 07.01-15.01.2018 | 04.03-26.03.2018 (се комбинира со попуст за рана резервација)

Цените се за соба за 1 ноќ. на база НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК 22.12.2017

26.12.2017

27.12.2017

01.01.2018

02.01.2018

06.01.2018

07.012017

21.01.2018

22.01.2018

02.01.2018

02.02.2018

03.03.2018

04.03.2018

01.04.2018

Вид на сместување | Период на престој
Двокреветна соба 2+1 171.00 € 292.00 € 188.00 € 149.00 € 156.00 € 188.00 € 134.00 €
Мал апартман 2+1 268.00 € 414.00 € 263.00 € 210.00 € 230.00 € 263.00 € 196.00 €
Голем апартман 2+2 268.00 € 414.00 € 298.00 € 249.00 € 260.00 € 298.00 € 229.00 €
Финска вила 4+1 271.00 € 468.00 € 271.00 € 223.00 € 233.00 € 271.00 € 192.00 €
Цените се валидни за минимум 7 ноќевања.
Во цената е вклучено : појадок, користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес, џакузи, паркинг, интернет
Доплата за ПОЛУПАНСИОН : возрасен – 25€, дете – 14€
Дополнителни услови :
▪ Деца до 3.99 год. – бесплатно
▪ Дете од 4-11.99 год. на дополнително легло – 18€ по лице на ден од 22.12-26.12.2017 и 02.01-01.04.2018, 30€ по лице на ден од 27.12-01.01.2018
▪ Возрасен на дополнително легло – 35€ по лице на ден од 22.12-26.12.2017 и 02.01-01.04.2018, 60€ по лице на ден од 27.12-01.01.2018
▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 150€, дете – 80€
▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден
Share This