Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 15% за резервација и уплата до 15.10.2017 | 10% за резервација и уплата до 15.11.2017

(попустите не важат за период на престој 27.12-02.01.2018)
Цените се за 1 ноќевање за наем на соба 01.12.2017

17.12.2017

18.12.2017

26.12.2017

27.12.2017

02.01.2018

08.01.2018

21.01.2018

22.01.2018

04.03.2018

Вид на сместување | Период на престој 05.03.2018

15.04.2018

03.01.2018

07.01.2018

Студио 2+0 47.00 € 73.00 € 107.00 € 51.00 € 64.00 €
Едноспален апартман 2+2 49.00 € 76.00 € 113.00 € 53.00 € 69.00 €
Двоспален апартман 4+2 80.00 € 124.00 € 195.00 € 89.00 € 115.00 €
Триспален апартман 6+2 113.00 € 179.00 € 279.00 € 120.00 € 160.00 €
Ноќевање со појадок : возрасен – 5€, дете – 3€ | Полупансион : возрасен – 13€, дете – 7€
Во цената е вклучено : користење на внатрешен базен, СПА, фитнес, ски гардеробер, анимација за деца, интернет
Дополнителни услови :            
▪ Дете до 5.99 год. – бесплатно
▪ Дете од 6-11.99 год. на дополнително легло – доплата 40% од цената за лице
▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 80€, деца – 45€
▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден
Share This