Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 20% за резервација и уплата до 15.10.2017

15% за резервација и уплата до 30.10.2017 | 10% попуст за резервација и уплата до 30.11.2017

БОНУСИ : 7=6 за период на пристигнување 01.12-22.12.2017 | 09.01-31.01.2018

(не се комбинира со попуст за рана резервација)
Цените се по лице за 1 ноќевање со појадок 01.12.2017

26.12.2017

27.12.2017

02.01.2018

03.01.2018

07.01.2018

08.01-31.03.2018
Вид на сместување | Период на престој
Двокреветна соба 2+1 20.00 € 46.00 € 28.00 € 19.00 €
Доплата за ПОЛУПАНСИОН : возрасен – 8€, дете – 4€
Во цената е вклучено : појадок, користење на внатрешен базен, сауна, џакузи, интернет, паркинг, ски гардеробер
Дополнителни услови :
▪ Деца до 3.99 год. – бесплатно
▪ Дете од 4-13.99 год. на дополнително легло – 50% попуст
▪ Возрасен на дополнително легло – 30% попуст
▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 70€, дете од 4-13.99 год.- 35€
▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден
ПИВО ФЕСТ ПРИЛЕП

Контактирајте не!
Share This