Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 20% за резервација и уплата до 30.09.2017 | 10% за резервација и уплата до 30.10.2017

БОНУСИ : 7=6 за период на пристигнување на 13.01.2018 и период на престој од 03.03-31.03.2018

(се комбинира со попуст за рана резервација)
Цените се за соба за 1 ноќ. на наза ПОЛУПАНСИОН 29.12.2017

02.01.2018

03.01.2018

10.01.2018

16.12.2017

28.12.2017

01.12-15.12.2017
27.01.2018

16.02.2018

11.01-26.01.2018
Вид на сместување | Период на престој 17.02-31.03.2018
Двокреветна соба 2+1 136.00 € 96.00 € 78.00 € 73.00 €
Јуниор сјуит – студио 2+2 160.00 € 136.00 € 88.00 € 85.00 €
Едноспален апартман 2+2 269.00 € 202.00 € 158.00 € 147.00 €
Во цената е вклучено : појадок и вечера, користење на внатрешен базен, фитнес, ски гардеробер, транспорт до жичарница
Дополнителни услови :
▪ Деца до 3.99 год. – бесплатно
▪ Дете од 4-11.99 год. на дополнително легло –
25.00 €
18.00 €
15.00 €
13.00 €
▪ Возрасен на дополнително легло –
45.00 €
33.00 €
28.00 €
25.00 €
▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 75€, дете – 4€
▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден
Share This