Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 20% за резервација и уплата до 30.09.2017 | 10% за резервација и уплата до 31.10.2017

БОНУСИ : 7=6 за датум на пристигнување 13.01.2018 и период на престој од 03.03-31.03.2018 (попустите се комбинираат)

Цените се по соба за 1 ноќ. на база ПОЛУПАНСИОН 29.12.2017

02.01.2018

03.01.2018

10.01.2018

16.12.2017

28.12.2017

01.12-15.12.2017
Вид на сместување | Период на престој 10.02.2018

16.02.2018

27.01.2018

09.02.2018

11.01-26.01.2018
17.02-31.03.2018
Еднокреветна соба 1 123.00 € 55.00 € 51.00 € 47.00 €
Двокреветна соба – стандард 2+0 131.00 € 76.00 € 71.00 € 67.00 €
Двокреветна соба – large 2+1 136.00 € 88.00 € 81.00 € 72.00 €
Јуниор сјуит 2+2 147.00 € 102.00 € 96.00 € 85.00 €
Едноспален апартман 2+2 247.00 € 169.00 € 158.00 € 141.00 €
Минимален престој – 5 ноќевања.
Во цената е вклучено : појадок и вечера, транспорт до ски лифтовите,  користење на внатрешен базен, сауна, фитнес, ски гардеробер,  интернет
Дополнителни услови :
▪ Деца до 3.99 год. – бесплатно
▪ Дете од 4-11.99 год. на дополнително легло – 60% попуст од цената за лице
▪ Возрасен на дополнително легло – 30% попуст од цената за лице
▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 75€, дете од 2-11.99 год. – 40€
▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден
Share This