www.maria-antoaneta.com

Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 25% за резервација и уплата до 30.09.2017 | 20% за резервација и уплата до 31.10.2017

15%  резервација и уплата до 30.11.2017 | 10%  резервација и уплата до 21.12.2017

БОНУСИ : 6=5, 7=6 за период на престој 01.12-31.03.2018 (не се комбинира со попуст за рана резервација).

Цените се по лице за 1 ноќевање 01.12.2017

21.12.2017

22.12.2017

28.12.2017

29.12.2017

01.01.2018

02.01-13.01.2018
Вид на сместување | Период на престој 06.03.2018

15.04.2018

14.01.2018

05.03.2018

НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК
Двокреветна соба 2+0 20.00 € 24.00 € 52.00 € 29.00 €
Еднокреветна соба 1 35.00 € 43.00 € 100.00 € 52.00 €
Јуниор сјуит 2+1 22.00 € 25.00 € 55.00 € 30.00 €
Јуниор сјуит со кујна 2+1 23.00 € 26.00 € 56.00 € 31.00 €
Едноспален апартман 2+2 25.00 € 29.00 € 59.00 € 34.00 €
Едноспален апартман со кујна 2+2 26.00 € 30.00 € 60.00 € 35.00 €
Двоспален апартман 4+2 23.00 € 26.00 € 56.00 € 31.00 €
ПОЛУПАНСИОН + (неограничени пијалоци за време на вечерата – пиво, вино, минерална вода)
Двокреветна соба 2+0 26.00 € 30.00 € 58.00 € 35.00 €
Еднокреветна соба 1 41.00 € 49.00 € 106.00 € 58.00 €
Јуниор сјуит 2+1 28.00 € 31.00 € 59.00 € 36.00 €
Јуниор сјуит со кујна 2+1 29.00 € 32.00 € 62.00 € 37.00 €
Едноспален апартман 2+2 31.00 € 35.00 € 65.00 € 40.00 €
Едноспален апартман со кујна 2+2 32.00 € 36.00 € 66.00 € 41.00 €
Двоспален апартман 4+2 30.00 € 32.00 € 62.00 € 37.00 €
Минимален престој : 29.12-13.01.2018 – 3 ноќевања | 01.12-28.12.2017 и 14.01-15.04.2018 – 2 ноќевања.
Во цената е вклучено : транспорт до жичарница (по распоред), користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес, интернет, паркинг.
Дополнителни услови :
▪ Деца до 5.99 год. – бесплатно
▪ Прво дете од 6-11.99 год. на дополнително легло – бесплатно
▪ Второ дете од 6-11.99 год. на дополнително легло – 50% попуст
▪ Дете од 2-11.99 год. на редовно легло во двокреветна соба – плаќа целосна сума
▪ Возрасен на дополнително легло – 30% попуст
▪ За сместување во двоспален апартман се плаќаат 4 полни суми
▪ Доплата за новогодишна вечера (незадолжително) : возрасни – 60€, дете од 6-11.99 год.- 30€
▪ Доплата за подземен паркинг – 5€ на ден (се плаќа на рецепција)
▪ Доплата за бебешко креветче – 3€ на ден (се плаќа на рецепција)
▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден
Share This