www.borovetz-resort.com/hotel-mura-en.html

Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 15% за резервација и уплата до 15.11.2017

Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 10% за резервација и уплата до 15.12.2017

БОНУСИ : 7=6 за период на престој од 24.01.2018 до крај на сезона (попустите НЕ се комбинираат)

Цените се по лице за 1 ноќ. на база ПОЛУПАНСИОН 01.12.2017

28.12.2017

29.12.2017

01.01.2018

02.01-23.01.2018
Вид на сместување | Период на престој 24.01.2018

31.03.2018

Двокреветна соба – стандард 2+1 26.00 € 38.00 € 28.00 €
Трокреветна соба – со балкон 3+1 28.00 € 40.00 € 30.00 €
Во цената е вклучено :  појадок и вечера, ски гардеробер, паркинг, интернет во лоби.
Дополнителни услови :
▪ Деца до 1.99 год. – бесплатно
▪ Прво дете од 2-11.99 год. на дополнително легло – бесплатно
▪ Второ дете од 2-11.99 год. на дополнително легло – доплата 10€ на ден
▪ Возрасен на дополнително легло во двокреветна соба – 25% попуст
▪ Доплата за еднокреветна соба – 10€ на ден
▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 60€, дете од 2-11.99 год. – 35€
▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден
Share This