www.hotelorlovetz.com

Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 15% за резервација и уплата до 30.10.2017 |

10% за резервација и уплата до 01.12.2017

Цените се по лице за 1 ноќевање 01.12-15.12.2017 16.12-25.12.2017 26.12-02.01.2018 20.01-03.02.2018
04.03-10.04.2018 03.01-19.01.2018
Вид на сместување | Период на престој 04.02-03.03.2018
Двокреветна соба – ноќевање со појадок 2+1           27.00 €           32.00 €           56.00 €           36.00 €
Двокреветна соба – полупансион 2+1           34.00 €           40.00 €           64.00 €           45.00 €
Двокреветна соба – полн пансион 2+1           34.00 €           46.00 €           72.00 €           50.00 €
Во цената е вклучено : користење на внатрешен базен, сауна, фитнес, парна бања, паркиг, транспорт до ски лифт.
Дополнителни услови :
▪ Дете до 4.99 год. – бесплатно
▪ Дете од 5-11.99 год. на дополнително легло – 50% попуст
▪ Возрасен на дополнително легло – 25% попуст
▪ Дете до 11.99 год. на редовно легло со 1 возрасен – 25% попуст
▪ Доплата за еднокреветна соба – 20€ на ден, за Нова Година се наплаќа како за двокреветна соба
▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 60€, дете (5-11.99 год.) – 40€
▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден
Share This