www.riverside.ehotels.global

Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 15% за резервација и уплата до 31.10.2017
10% за резервација и уплата до 30.11.2017

БОНУСИ : 7=6 за период на престој 09.12-21.12.2017 | 03.01-22.01.2018 | 26.02-31.03.2017

(не се комбинира со попуст за рана резервација)
Цените се по лице за 1 ноќ. на база ПОЛУПАНСИОН 09.12.2017

21.12.2017

22.12.2017

28.12.2017

29.12.2017

02.01.2018

03.01-24.01.2018
Вид на сместување | Период на престој 10.03.2017

31.03.2018

25.01.2018

25.02.2018

26.02-09.03.2018
Двокреветна соба – економи 2+0 18.00 € 28.00 € 47.00 € 24.00 €
Двокреветна соба – стандард 2+1 20.00 € 31.00 € 52.00 € 26.00 €
Фамилијарна соба 2+2 31.00 € 47.00 € 77.00 € 40.00 €
Во цената е вклучено : појадок и вечера, транспорт до жичарница (по распоред), користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, џакузи,
 паркинг, интернет.
Дополнителни услови :
▪ Дете до 5.99 год. на дополнително легло во двокреветна соба – бесплатно
▪ Дете од 6-11.99 год. на дополнително легло во двокреветна соба – 70% попуст
▪ Дете од 6-11.99 год. на редовно легло во двокреветна соба – 50% попуст
▪ Возрасен на дополнително легло во двокреветна соба – 25% попуст
▪ Две деца до 11.99 год. во фамилијарна соба – бесплатно , за трето дете до 11.99 год. се доплаќа 7€ на ден
▪ Трет возрасен на дополнително легло во фамилијарна соба (со 2 в.) – бесплатно
▪ Трет возрасен на дополнително легло во фамилијарна соба (со 2 в. + 1 д.) – 10€ на ден
▪ Четврт возрасен на дополнително легло во фамилијарна соба (со 3 в.) – 10€ на ден
▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 55€, дете – 30€
▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден
Share This