Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 15% за резервација и уплата до 30.09.2017

10% за резервација и уплата до 30.11.2017

БОНУСИ : 7=6 за дата на пристигнување од 15.12-22.12.2017, 02.01-18.01.2018, 04.02-10.04.2018

(попустите се комбинираат)
Цените се за 1 ноќевање на база ПОЛУПАНСИОН 29.12.2017

02.01.2018

21.12.2017

28.12.2017

09.12-20.12.2017
Вид на сместување | Период на престој (мин.4 ноќ.) 03.01.2018

07.03.2018

08.03-31.03.2018
Двокреветна соба – цена по лице 2+1 63.00 € 26.00 € 23.00 €
Едноспален апартман – цена за соба 2+2 184.00 € 79.00 € 68.00 €
Во цената е вклучено : појадок и вечера, користење на внатрешен базен, сауна, паркинг, интернет.
Дополнителни услови :
▪ Дете до 5.99 год. – бесплатно
▪ Дете од 6-11.99 год. на дополнително легло во двокреветна соба – 70% попуст
▪ Две деца до 11.99 год. на дополнително легло во апартман – бесплатно
▪ Трет и четврт возрасен во апартман – доплата 10 евра на ден
▪ Дете до 11.99 год. на редовно легло со 1 возрасен – 50% попуст
▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 50€, дете (4-11.99 год.) – 35€
▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден
Share This