www.hotelsunrisebansko.com

Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 5% за резервација и уплата до 30.09.2017 (попустите не се комбинираат)

Цените се по лице за 1 ноќ. на база ПОЛУПАНСИОН 29.12.2017

01.01.2018

02.01.2018

09.01.2018

22.12.2017

28.12.2017

01.12-21.12.2017
26.01.2018

11.02.2018

10.01.2018

25.01.2018

05.03-31.03.2018
Вид на сместување | Период на престој 12.02.2018

04.03.2018

БОНУСИ : / 7=6 7=6/6=5 7=5/6=5/5=4/4=3
Студио 2+1 55.00 € 33.00 € 30.00 € 28.00 €
Едноспален апартман 2+2 60.00 € 35.00 € 32.00 € 30.00 €
Двоспален апартман 4+2 55.00 € 35.00 € 32.00 € 30.00 €
Во цената е вклучено : појадок и вечера, транспорт до жичарница (по распоред), користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес,
 паркинг, интернет.
Дополнителни услови :
▪ Дете до 2.99 год. на дополнително легло – бесплатно
▪ Прво дете од 3-12.99 год. на дополнително легло – бесплатно
▪ Второ дете од 3-12.99 год. на дополнително легло – 50% попуст
▪ Возрасен на дополнително легло – 30% попуст
▪ Дете до 12.99 год. на редовно легло – 30% попуст
▪ За сместување во еднокреветна соба се плаќа 70% од сумата за 2 лица
▪ За сместување во двоспален апартман се плаќаат 4 полни суми
▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително, додека има места во ресторанот) : возрасни – 75€, деца од 6-13.99 год. – 35€
▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден
Share This