www.vihrenpalace.com

Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 15% за резервација и уплата до 01.10.2017 | 10% за резервација и уплата до 16.11.2017

БОНУСИ : 7=5, 14=10 за период на престој 02.01-01.04.2018 (не се комбинира со попуст за рана резервација)

Цените се по лице за 1 ноќевање 28.12.2017

01.01.2018

01.12.2017

27.12.2017

02.01-09.03.2018
Вид на сместување | Период на престој 10.03.2018

01.04.2018

НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК
Студио 2+1 57.00 € 36.00 € 45.00 €
Едноспален апартман 2+2 63.00 € 42.00 € 51.00 €
Двоспален апартман 4+2 49.00 € 34.00 € 40.00 €
ПОЛУПАНСИОН
Студио 2+1 69.00 € 48.00 € 57.00 €
Едноспален апартман 2+2 75.00 € 54.00 € 63.00 €
Двоспален апартман 4+2 60.00 € 43.00 € 52.00 €
Во цената е вклучено : користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес, интернет, детски кат.
Дополнителни услови :
▪ Деца до 5.99 год. – бесплатно
▪ Прво дете од 6-11.99 год. на дополнително легло – бесплатно
▪ Второ дете од 6-11.99 год. на дополнително легло
НП
12.00 €
10.00 €
12.00 €
ПП
22.00 €
19.00 €
22.00 €
▪ Возрасен на дополнително легло :
НП
43.00 €
22.00 €
30.00 €
ПП
55.00 €
34.00 €
42.00 €
▪ Дете од 2-11.99 год. на редовно легло – 50% попуст
▪ Доплата за новогодишна вечера (незадолжително) : возрасни – 85€, дете од 6-11.99 год.- 30€
▪ Доплата за бебешко креветче – 4€ на ден (се плаќа на рецепција)
▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден
Share This