www.hotelperunbansko.com

Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 10% за резервација и уплата до 31.10.2017 | 5% за резервација и уплата до 30.11.2017

Цените се по лице за 1 ноќ. на база ПОЛУПАНСИОН 01.02.2018

21.02.2018

19.01.2018

03.02.2018

22.12.2017

28.12.2017

29.12-01.01.2018
Вид на сместување | Период на престој 09.01.2018

18.01.2018

02.01.2018

08.01.2018

(мин.3 ноќевања)
04.02.2018

31.03.2018

Двокреветна соба – економи 2+1 31.00 € 38.00 € 46.00 € 72.00 €
Еднокреветна соба – економи 1 42.00 € 55.00 € 72.00 € 120.00 €
Двокреветна соба – без балкон 2+1 32.00 € 40.00 € 48.00 € 74.00 €
Еднокреветна соба – без балкон 1 44.00 € 58.00 € 74.00 € 125.00 €
Двокреветна соба – со балкон 2+1 35.00 € 42.00 € 50.00 € 77.00 €
Еднокреветна соба – со балкон 1 48.00 € 60.00 € 79.00 € 127.00 €
Јуниор сјуит 2+2 42.00 € 50.00 € 62.00 € 93.00 €
Во цената е вклучено : појадок и вечера на шведска маса, транспорт до жичарница (по распоред), користење на затоплен внатрешен базен,
сауна, парна бања, џакузи, фитнес, интернет.
Дополнителни услови :
▪ Дете до 1.99 год. – бесплатно
▪ Дете од 2-5.99 год. на дополнително легло во двокреветна соба – бесплатно
▪ Дете од 6-11.99 год. на дополнително легло во двокреветна соба – 50% попуст
▪ Дете од 2-11.99 год. на редовно легло во двокреветна соба – 25% попуст
▪ Прво дете од 2-11.99 год. на дополнително легло во јуниор сјуит – бесплатно
▪ Второ дете од 2-11.99 год. на дополнително легло во јуниор сјуит – 50% попуст
▪ Возрасен на дополнително легло – 20% попуст
▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 75€, дете – 40€
▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден
Share This