Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА :

20% за резервација и уплата до 30.09.2017 за период на престој 01.12-27.12.2017 | 13.01-31.03.2018

15% за резервација и уплата до 30.09.2017 за период на престој 28.12-12.01.2018

15% за резервација и уплата до 15.11.2017 за период на престој 01.12-27.12.2017 | 13.01-31.03.2018

15% за резервација и уплата до 15.11.2017 за период на престој 28.12-12.01.2018

БОНУСИ : 7=6 за период на престој 01.12-21.12.2017 | 27.01-31.03.2018

 (се комбинира со попуст за резервација)
Цените се по за соба за 1 ноќ. на база НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК 28.12.2017

02.01.2018

03.01.2018

12.01.2018

01.12-27.12.2017
27.01.2018

16.02.2018

13.01-26.01.2018
Вид на сместување | Период на престој 17.02-31.03.2018
Двокреветна соба – главна зграда 2+1 129.00 € 76.00 € 65.00 €
Студио – анекс зграда 2+1 129.00 € 76.00 € 62.00 €
Едноспален апартман – анекс зграда 2+2 142.00 € 88.00 € 76.00 €
Во цената е вклучено : појадок, користење на внатрешен базен, сауна, фитнес, ледена соба, транспорт до жичарница
Доплата за ПОЛУПАНСИОН : возрасен – 10€ , дете – 8€
Минимален престој – 5 ноќевања.
Дополнителни услови :
▪ Деца до 5.99 год. – бесплатно
▪ Дете од 6-11.99 год. на дополнително легло – доплата 4€ за 1 НП
▪ Возрасен на дополнително легло – 30% попуст од цената за лице
▪ Доплата за паркинг : 7€ на ден (се плаќа на рецепција)
▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 80€, дете – 40€
▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден
Share This