ТАНЕ 4* – БАНСКО

0
ТАНЕ 4* - Банско   Цените се по лице за 1 ноќевање 01.12-20.12.2019 21.12-28.12.2019 29.12-02.01.2020 11.03-31.03.2020 на база ПОЛУПАНСИОН 11.02-10.03.2020 03.01-10.02.2020     Двокреветна соба 2+1                           31 €                             33 €                           38 €                           28 € Едноспален апартман 2+2                          ...

ПАНОРАМА РЕСОРТ 4* – БАНСКО

0
ПАНОРАМА РЕСОРТ 4 * - Банско www.panoramaresort.bg РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 25% попуст  за резервација и уплата до 15.09.2019 | 20% попуст за резервација и...

ПЕРУН ЛОЏ 4* – БАНСКО

0
ПЕРУН ЛОЏ 4* - Банско www.perunlodge.bg РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 20% попуст за резервација и уплата до 30.09.2019 | 15% попуст за резервација до 31.10.2019  10%...

Куќа „Папус“ – Сарти

0
Куќа „Папус“ – Сарти. Проведете незаборавни доживувања оваа лето во прекрасниот Сарти. За уплати до 7 декември 25% попуст на сезонски и 20% попуст на вонсезонски цени.

Куќа „Такис и Марија“ – Јерисос

0
Куќа „Такис и Марија“ – Јерисос. Проведете незаборавни доживувања оваа лето во прекрасниот Јерисос. За уплати до 7 декември 20% попуст на сезонски и 15% попуст на вонсезонски цени.

Куќи „Галери“ и „Конаки“ – Амулијани

0
Куќи „Галери“ и „Конаки“ – Амулијани. Проведете незаборавни доживувања оваа лето во прекрасниот Амулијани. За уплати до 7 декември 15% попуст на сезонски и 10% попуст на вонсезонски цени.

Последни вести