ПОНУДИ 8-МИ МАРТ: БУДВА

ПОНУДИ 8-МИ МАРТ: БУДВА

Цена на аранжманот  3800  денари на 3 рати (Февруари, Март, Април) 1 ден Куманово-Котор-Тиват-Будва Поагање во вечерните часови  .Преку Косово и Албанија пристигниваме во Котор – еден од најубавите градови на Јадранот. Прошетки во стариот дел од градот. Посета на...
ПОНУДИ 8-МИ МАРТ: ИСТАНБУЛ

ПОНУДИ 8-МИ МАРТ: ИСТАНБУЛ

Цена на аранжманот  99 € / 6140  денари на 4 рати (Февруари, Март, Април и Мај) 08 март Состанок на групата пред Т.А.Јоцо Турс во 17:30 часот, тргнување за Истанбул во 18:00 часот. Патување преку граничен премин  Богородица со попатни паузи и царински формалности. 09...
ПОНУДИ 8-МИ МАРТ: ПРОЛОМ БАЊА

ПОНУДИ 8-МИ МАРТ: ПРОЛОМ БАЊА

Цена на аранжманот  105 € /6,510  денари на 4 рати (Февруари, Март, Април, Maj) (2 ноќевања+2 полни пансиони +свечена вечера+превоз) 16 март Тргнување за Пролом бања во раните утринските часови пред Т.А.Јоцо Турс. Се патува преку граничен премин Табановце со попатни...
ЛЕТО 2017: ПЕФКОХОРИ-ВИЛА ПАРАДИСО

ЛЕТО 2017: ПЕФКОХОРИ-ВИЛА ПАРАДИСО

Бесплатно сместување за 3-то лице во Студио Вила “Paradiso” се наоѓа во центарот на Пефкохори, на околу 10m од плажа. 1/3 студијата кои се во сопствен закуп на Медитеран се наоѓаат на први и втори кат и се опремени со: брачен и едно поединечно легло, кујна (со прибор...
ЛЕТО 2017: ПОЛИХРОНО-ВИЛА САРИКАС

ЛЕТО 2017: ПОЛИХРОНО-ВИЛА САРИКАС

Хотел “Sarikas”, се наоѓа во централниот дел на Полихроно, односно на вториот влез (вторите семафори) во Полихроно на 100м над црквата и центарот и 300m од плажа. Одлично средениот двор со базен (до 3,5м длабочна и 5,5м должина и лежалки покрај него) и бар опкружен со...